EL608126 | LED T8 PF>0.9|18W G13|6500k|1600lm|1200mm|90-264V|GlassPlasticCups|{enjoysimplicity}™
6500K
EL608126 | LED T8 PF>0.9|18W G13|6500k|1600lm|1200mm|90-264V|GlassPlasticCups|{enjoysimplicity}™
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 2
- Κωδικός: EL608126
4,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,80€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 25 τεμ.
Περιγραφή προιοντος
EL608126 | LED T8 PF>0.9|18W G13|6500k|1600lm|1200mm|90-264V|GlassPlasticCups|{enjoysimplicity}™
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 18W (>36W) G13 |
| Volt | 90-264V |
| Χρώμα | 6500K |
| Lumen | 1600 lm |
| Χρόνος Ζωής | 25.000 h |
| Ενεργειακή Ετικέτα | F |
| Διαστάσεις | Φ30XH1200 mm |
| Cri (RA) | 80 |
| Ακτίνα | 270° |
| On – off No. | >12500 |
| Θερμοκρασία | +40° C | -20°C |
| Συσκ/σία σε κουτί | 25τμ |