EL608066-90_264V | LED T8 PF>0.9|9W G13|6500k|750lm|600mm|90-264V|GlassPlasticCups|enjoySimplicity™
6500K
EL608066-90_264V | LED T8 PF>0.9|9W G13|6500k|750lm|600mm|90-264V|GlassPlasticCups|enjoySimplicity™
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 2
- Κωδικός: EL608066
4,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,40€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 25 τεμ.
Περιγραφή προιοντος
EL608066-90_264V | LED T8 PF>0.9|9W G13|6500k|750lm|600mm|90-264V|GlassPlasticCups|enjoySimplicity™
Πατήστε εδώ για να δείτε περισσότερες πληροφορίες
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Led Chip | Nation Star |
| Watt | 9W (>18W) G13 |
| Volt | 90-264V |
| Χρώμα | 6500K |
| Lumen | 750 lm |
| Χρόνος Ζωής | 25.000 h |
| Ενεργειακή Ετικέτα | F |
| Διαστάσεις | Φ30XH600 mm |
| Cri (RA) | 80 |
| Ακτίνα | 270° |
| On – off No. | >12500 |
| Θερμοκρασία | +40° C | -20°C |
| Dim – Non Dim | Non Dimm |
| PF | >0.9 |
| Συσκ/σία σε κουτί | 25τμ |
