Shelly DUO A60 E27 DIM 2700-6500K Wi-Fi - EAN 3800235262122
Shelly DUO A60 E27 DIM 2700-6500K Wi-Fi - EAN 3800235262122
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 6
- Κωδικός: 3800235262122
- EAN: 3800235262122
15,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,50€
Περιγραφή προιοντος
Shelly DUO A60 E27 DIM 2700-6500K Wi-Fi
Έξυπνη λάμπα με Wi-Fi, με ζεστούς και δροσερούς τόνους. Μπορεί να ρυθμιστεί η έντασή της και να ακολουθεί το προσωπικό σας πρόγραμμα, προσφέροντάς σας άνεση και καθιστώντας το σπίτι σας πιο ενεργειακά αποδοτικό.
- Σχεδιασμένο για να ταιριάζει σε μια τυπική υποδοχή φωτισμού – E27.
- 9W; Λευκός και ψυχρός λευκός φωτισμός με λειτουργία ρύθμισης της έντασης.
- Εύκολος έλεγχος μέσω της εφαρμογής Shelly ή διαφόρων πρωτοκόλλων, πλατφορμών και φωνητικών βοηθών.
- Διαθέτει ενσωματωμένο διακομιστή ιστού και συνδέεται στο δίκτυο Wi-Fi σας.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 9W |
| Volt | 100-230V, 50/60Hz AC |
| Χρώμα(K) | 2700-6500 k |
| Lumen | 475 lm |
| Ντουι | Ε27 |
| Διαστάσεις | Φ60xh122mm |
| Ακτίνα | 270° |
| Θερμοκρασία | -10°C .... +40°C |