EL827101 | LED FILLAMENT DIM CLEAR ST64-2|2.5W Ε27|2700k|200lm|{enjoysimplicity}™
2700K
EL827101 | LED FILLAMENT DIM CLEAR ST64-2|2.5W Ε27|2700k|200lm|{enjoysimplicity}™
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 3
- Κωδικός: EL827101
6,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,10€
Περιγραφή προιοντος
EL827101 | LED FILLAMENT DIM CLEAR ST64-2|2.5W Ε27|2700k|200lm|{enjoysimplicity}™
Πατήστε εδώ για να δείτε περισσότερες πληροφορίες
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 2.5W E27 |
| Volt | 220-240V |
| Χρώμα | 2700K |
| Lumen | 200lm |
| Χρόνος Ζωής | 15.000 h |
| Ενεργειακή Ετικέτα | G |
| Διαστάσεις | Φ64x140mm |
| Dim – Non Dim | Dimmable |
| Συσκ/σία σε κουτί | 1τεμ / 10τεμ |
