EL827007 | LED FILLAMENT CLEAR G125-6|5W Ε27|2700k|600lm|Non-Dim{enjoysimplicity}™
2700K
EL827007 | LED FILLAMENT CLEAR G125-6|5W Ε27|2700k|600lm|Non-Dim{enjoysimplicity}™
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 3
- Κωδικός: EL827007
8,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,80€
Περιγραφή προιοντος
EL827007 | LED FILLAMENT CLEAR G125-6|5W Ε27|2700k|600lm|{enjoysimplicity}™
Πατήστε εδώ για να δείτε περισσότερες πληροφορίες
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 5W E27 |
| Volt | 220-240V |
| Χρώμα | 2700K |
| Lumen | 600lm |
| Χρόνος Ζωής | 15.000 h |
| Ενεργειακή Ετικέτα | E |
| Διαστάσεις | Φ125x170mm |
| Dim – Non Dim | Non-Dim |
| Συσκ/σία σε κουτί | 1τεμ /10τεμ |
