EL824604 | LED FILLAMENT MILKY A60|6.7W(>55w) Ε27|2700k|730lm|{enjoysimplicity}™
2700K
MH ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
EL824604 | LED FILLAMENT MILKY A60|6.7W(>55w) Ε27|2700k|730lm|{enjoysimplicity}™
- : MH ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
- Reward Points: 2
- Κωδικός: EL824604
3,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,00€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή προιοντος
EL824604 | LED FILLAMENT MILKY A60|6.7W(>55w) Ε27|2700k|730lm|{enjoysimplicity}™
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 6.7 W (> 55W) E27 |
| Volt | 220-240V |
| Χρώμα | 2700K |
| Lumen | 730 lm |
| Χρόνος Ζωής | 15.000 h |
| Ενεργειακή Ετικέτα | F |
| Διαστάσεις | Φ60x105mm |
| Cri (RA) | 80 |
| Ακτίνα | 320° |
| mA | 58 |
| On – off No. | 40.000 |
| Συσκ/σία σε κουτί | 1τεμ / 10τεμ |