EL822924 | LED FILLAMENT CLEAR DIM|G95 7.8W(>60w) E27|6500k|806lm|{enjoysimplicity}™
6500K
EL822924 | LED FILLAMENT CLEAR DIM|G95 7.8W(>60w) E27|6500k|806lm|{enjoysimplicity}™
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 3
- Κωδικός: EL822924
6,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,40€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 6 τεμ.
Περιγραφή προιοντος
EL822924 | LED FILLAMENT CLEAR DIM|G95 7.8W(>60w) E27|6500k|806lm|{enjoysimplicity}™
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 7.8W (> 60W) E27 |
| Volt | 220-240V |
| Χρώμα | 6500K |
| Lumen | 806 lm |
| Χρόνος Ζωής | 15.000 h |
| Ενεργειακή Ετικέτα | F |
| Διαστάσεις | Φ95x163mm |
| Cri (RA) | 80 |
| Ακτίνα | 320° |
| mA | 73 |
| On – off No. | 40.000 |
| Dim – Non Dim | Dimmable |
| Συσκ/σία σε κουτί | 6τεμ |