EL822882 | LED FILLAMENT CLEAR|G95 8W(>75w) E27|3000k|1060lm|{enjoysimplicity}™
3000K
EL822882 | LED FILLAMENT CLEAR|G95 8W(>75w) E27|3000k|1060lm|{enjoysimplicity}™
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 3
- Κωδικός: EL822882
6,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,00€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 6 τεμ.
Περιγραφή προιοντος
EL822882 | LED FILLAMENT CLEAR|G95 8W(>75w) E27|3000k|1060lm|{enjoysimplicity}™
Πατήστε εδώ για να δείτε περισσότερες πληροφορίες

| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 8W (> 75W) E27 |
| Volt | 220-240V |
| Χρώμα | 3000K |
| Lumen | 1060 lm |
| Χρόνος Ζωής | 15.000 h |
| Ενεργειακή Ετικέτα | E |
| Διαστάσεις | Φ95xh136mm |
| Cri (RA) | 80 |
| Ακτίνα | 320° |
| mA | 62 |
| On – off No. | 40.000 |
| Συσκ/σία σε κουτί | 6τεμ |