EL200131 | R80 Halogen|70W(>103W)E27|2700k|600lm|{enjoysimplicity}™
2700K
EL200131 | R80 Halogen|70W(>103W)E27|2700k|600lm|{enjoysimplicity}™
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 2
- Κωδικός: EL200131
4,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,30€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή προιοντος
EL200131 | R80 Halogen|70W(>103W)E27|2700k|600lm|{enjoysimplicity}™
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 70W (>103W) E27 |
| Volt | 220-240V |
| Χρώμα | 2700K |
| Lumen | 600 lm |
| Χρόνος Ζωής | 2000 h |
| Ενεργειακή Ετικέτα | G |
| Διαστάσεις | Φ80x115 |
| Ακτίνα | 30° |
| On – off No. | 8000 |
| Dim – Non Dim | Dimmable |
| Συσκ/σία σε κουτί | 1τεμ|50τεμ |
Ετικέτες:
Halogen