EL114202 | T2 extra slim spiral|20W(>90W)Ε14|2700k|1220lm|enjoySimplicity™
2700K
EL114202 | T2 extra slim spiral|20W(>90W)Ε14|2700k|1220lm|enjoySimplicity™
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 1
- Κωδικός: EL114202
2,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,35€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή προιοντος
EL114202 | T2 extra slim spiral|20W(>90W)Ε14|2700k|1220lm|enjoySimplicity™
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 20 W (> 90W) E14 |
| Volt | 220-240 V |
| Χρώμα | 2700Κ |
| Lumen | 1220 lm |
| Χρόνος Ζωής | 10.000 h |
| Ενεργειακή Ετικέτα | A |
| Διαστάσεις | Φ46xH121 mm |
| mA | 96 |
| On – off No. | 7.500 H |
| Θερμοκρασία | +40° C | -20°C |
| Συσκ/σία σε κουτί | 10 τεμ |