EL210013 | G4 Halogen|28W(>35W)12V|2900k|530lm|{enjoysimplicity}™
2900K
EL210013 | G4 Halogen|28W(>35W)12V|2900k|530lm|{enjoysimplicity}™
- : Διαθέσιμο
- Κωδικός: EL210013
0,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,76€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή προιοντος
EL210013 | G4 Halogen|28W(>35W)12V|2900k|530lm|{enjoysimplicity}™
Πατήστε εδώ για να δείτε περισσότερες πληροφορίες
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 28W (>35W) G4 |
| Volt | 12V |
| Χρώμα | 2900Κ |
| Lumen | 530 lm |
| Χρόνος Ζωής | 2000 h |
| Διαστάσεις | Φ8x32 |
| On – off No. | 8000 |
| Dim – Non Dim | Dimmable |
| Συσκ/σία σε κουτί | 10τεμ|100τεμ |
Ετικέτες:
Halogen
