EL827908 | LED FILLAMENT DIM CLEAR T30-12|7W Ε27|2700k|800lm|{enjoysimplicity}™
2700K
EL827908 | LED FILLAMENT DIM CLEAR T30-12|7W Ε27|2700k|800lm|{enjoysimplicity}™
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 8
- Κωδικός: EL827908
18,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 15,10€
Περιγραφή προιοντος
EL827908 | LED FILLAMENT DIM CLEAR T30-12|7W Ε27|2700k|800lm|{enjoysimplicity}™
Πατήστε εδώ για να δείτε περισσότερες πληροφορίες

| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 7W E27 |
| Volt | 220-240V |
| Χρώμα | 2700K |
| Lumen | 800lm |
| Χρόνος Ζωής | 15.000 h |
| Ενεργειακή Ετικέτα | Ε |
| Διαστάσεις | Φ30x300mm |
| Συσκ/σία σε κουτί | 1τεμ |