EL850106 | LED High Power|(100-240V)|15W(>110W)Ε27|6500k|1820lm|{enjoysimplicity}™
Ξανά διαθέσιμο
6500K
EL850106 | LED High Power|(100-240V)|15W(>110W)Ε27|6500k|1820lm|{enjoysimplicity}™
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 2
- Κωδικός: EL850106
5,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 4,16€
Περιγραφή προιοντος
EL850106 | LED High Power|(100-240V)|15W(>110W)Ε27|6500k|1820lm|{enjoysimplicity}™
Πατήστε εδώ για να δείτε περισσότερες πληροφορίες
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 15W (>110w) E27 |
| Volt | 100-240V |
| Χρώμα(K) | 6500Κ |
| Lumen | 1820 lm |
| Ενεργειακή Ετικέτα | E |
| Διαστάσεις | Φ80x138 |
| Ακτίνα | 180° |
| mA | 63mA |
| Συσκ/σία σε κουτί | 50τεμ |
Ετικέτες:
LED High Power
