EL825908 | LED FILLAMENT AMBER DIM|G95 4.5W(>30w) E27|2000k|320lm|{enjoysimplicity}™
2000K
EL825908 | LED FILLAMENT AMBER DIM|G95 4.5W(>30w) E27|2000k|320lm|{enjoysimplicity}™
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 3
- Κωδικός: EL825908
7,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,00€
Περιγραφή προιοντος
EL825908 | LED FILLAMENT AMBER DIM|G95 4.5W(>30w) E27|2000k|320lm|{enjoysimplicity}™
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 4.5W (> 30W) E27 |
| Volt | 220-240V |
| Χρώμα | 2000K |
| Lumen | 320lm |
| Χρόνος Ζωής | 15.000h |
| Ενεργειακή Ετικέτα | G |
| Διαστάσεις | Φ95x138mm |
| Cri (RA) | 80 |
| Ακτίνα | 320° |
| Θερμοκρασία | +40° C | -20°C |
| Dim – Non Dim | Dimmable |
| Συσκ/σία σε κουτί | 1τεμ | 12 τεμ |
Ετικέτες:
Amber spiral filament glass