EL825641 | LED FILLAMENT AMBER|ST64 4W(>30w) E27|2200k|320lm|{enjoysimplicity}™
2000K
EL825641 | LED FILLAMENT AMBER|ST64 4W(>30w) E27|2200k|320lm|{enjoysimplicity}™
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 2
- Κωδικός: EL825641
4,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,30€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή προιοντος
EL825641 | LED FILLAMENT AMBER|ST64 4W(>30w) E27|2200k|320lm|{enjoysimplicity}™
Πατήστε εδώ για να δείτε περισσότερες πληροφορίες
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 4 W (> 30W) ST64 E27 |
| Volt | 220-240V |
| Χρώμα | 2000K |
| Lumen | 320lm |
| Χρόνος Ζωής | 20.000 h |
| Ενεργειακή Ετικέτα | G |
| Διαστάσεις | Φ64x142mm |
| Cri (RA) | 80 |
| Ακτίνα | 320° |
| mA | 40 |
| On – off No. | 40.000 |
| Συσκ/σία σε κουτί | 1τεμ / 10τεμ |
