EL825605 | LED FILLAMENT AMBER|G125 4W(>30w) E27|<2000k|320lm|{enjoysimplicity}™
2000K
EL825605 | LED FILLAMENT AMBER|G125 4W(>30w) E27|<2000k|320lm|{enjoysimplicity}™
- : Διαθέσιμο
- Reward Points: 3
- Κωδικός: EL825605
6,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,20€
Περιγραφή προιοντος
EL825605 | LED FILLAMENT AMBER|G125 4W(>30w) E27|<2000k|320lm|{enjoysimplicity}™
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Watt | 4 W (> 30W) G125 |
| Volt | 220-240V |
| Χρώμα | 2000K |
| Lumen | 320lm |
| Χρόνος Ζωής | 15.000 h |
| Ενεργειακή Ετικέτα | G |
| Διαστάσεις | Φ125x178mm |
| Cri (RA) | 80 |
| Ακτίνα | 320° |
| mA | 40 |
| On – off No. | 40.000 |
| Dim – Non Dim | Non Dim |
| Συσκ/σία σε κουτί | 1τεμ / 10τεμ |